Partnerzy

CENTRUM MEDYCZNE SIR MED

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną w różnych wariantach. Od pojedynczych usług, przez indywidualne i rodzinne ubezpieczenia zdrowotne. Oferta Centrum Medycznego SIR MED, obejmuje również usługę hospitalizacji w Centrum Opiekuńczo-Leczniczym (także dla osób wentylowanych mechanicznie) oraz szereg zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Inowrocław, ul. Staropoznańska 131-133, www.sirmed.pl

 

SALON KOSMETYCZNY „Gracja” Anna Chwiatkowska

Gabinet kosmetyczny „Gracja” jest miejscem w którym możesz się zrelaksować, oraz zapomnieć o problemach. Dzięki szerokiej ofercie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało poczujesz się odprężona i wypoczęta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz talentowi paznokcie naszych klientek zawsze wyglądają zdrowo i zadbanie.

Inowrocław, ul. Św. Ducha 83, tel. 784 971 669

 

GABINET MASAŻU LECZNICZEGO I REFLEKSOTERAPII Anna Grzeszak

Proponujemy masaże dla zdrowia, urody i relaksu. Polecamy refleksoterapię stóp – akupresurę, masaż leczniczy, profilaktyczny, relaksacyjny, kosmetyczny, masaż kondycyjny, kosmetyczny twarzy zabiegi aparatem AQUAVIBRON oraz naświetlania lampą BIOPTRON.

Inowrocław, ul. Szeroka 5/5, www.masaz-inowroclaw.pl, tel. 514 018 340

 

MedKonsulting

Jesteśmy autoryzowanym w Polsce dystrybutorem urządzeń do pomiaru i analizy składu masy ciała produkowanych przez japońską firmę Tanita Corporation. Nasza misja to wdrażanie nowoczesnych bezinwazyjnych technik pomiarowych pozwalających na wczesne wykrycie czy badana osoba należy do grupy ryzyka zagrożonej chorobami cywilizacyjnymi i postawienie prawidłowej diagnozy. Oferowane przez nas urządzeniami firmy Tanita dokładnie określają zawartość masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masę tkanki kostnej.

Poznań, ul. Jana-Ludygi Laskowskiego 21, www.medkonsulting.pl

 

 

BRIDGEHEAD

BRIDGEHEAD jest agencją Public Relations, której zadaniem jest wprowadzenie zagranicznych firm, ich usług i produktów na rynek polski. Naszym celem jest wykorzystywanie umiejętnej komunikacji w najróżniejszych projektach łączących zintegrowane działania public relations na rzecz długotrwałych i pożądanych efektów. Budując mosty między ludźmi i ich firmami wnosimy pozytywną wartość do biznesu.Najważniejszymi wartościami w BRIDGEHEAD są głęboki szacunek dla siebie i innych, pełna uczciwość oraz autentyczne zaangażowanie.

Inowrocław, ul. Nowa 32A, www.bridgehead.pl

 

CENTRUM ODNOWY HOLISTYKA

Centrum Odnowy Psychofizycznej i Psychoterapii HOLISTYKA to zespół gabinetów psychologicznych w centrum Bydgoszczy. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pomoc psychologiczną w sytuacjach trudnych , jak i szeroki wachlarz sesji psychoterapeutycznych, motywacyjnych oraz dotyczących rozwoju osobistego. Zajmujemy się także organizacją warsztatów rozwojowych dla biznesu. Ponieważ dużą wagę przywiązujemy do holistycznego postrzegania człowieka oraz staramy się zapewnić kompleksowość usług Naszym klientom, na terenie Centrum prowadzone są także inne działalności związane z promocją zdrowego stylu życia.

Bydgoszcz, ul. Lipowa 8/4, www.poplawska-psycholog.pl

 

Partnerzy
Poradnia Dietetyczna na Facebook
Umów wizytę
Szymon Chrzanowski - ZnanyLekarz.pl